Makina Parça Kumlama

Sektör içerisinde verdiği kaliteli hizmet vermesiyle bilinen Ostim Ankara Kumlama, sizlere Makine Parça kumlama hizmeti sunar.Makine Parça Kumlama Kumlama hizmeti ve bu sektör içerisinde oldukça etkin ve yetkin hizmet sunan şirketimiz Ostim Ankara Kumlama, bu alandaki büyük bir açığı kapatmayı hedef edinerek hizmetlerini maksimum kalitede sunar.Makine Parça Kumlama Kumlama hizmetleri arasında yer alan makine parça kumlama da Ostim Ankara Kumlama tarafından sizlere sunulan kaliteli birçok hizmetten birisidir. Bu hizmet ile makine parçalarınızın kullanım ömrünü uzatmayı hedef edinir.

Ostim Ankara Kumlama Makine Parça Kumlama Hizmeti, metal ve metal alaşımları ile yapılan ve/veya ham maddesinin yine bu ürünlerden oluştuğu ürünlerde; boya veya kaplama gibi işlemler öncesinde yüzeyin üzerinde oluşan katmanı ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Makine Parça Kumlama Makine Parça Kumlama, makine parça parçalarının üzerinde son derece etkili olmaktadır. Peki, makine parça kumlama nedir? Makine parça kumlama nedir?
Makine Parça Kumlama Makine Parça Kumlama Nedir?

Makine Parça Kumlama hizmeti, makine parçalarının metallerinin zamanla pas ve korozyona uğramasından dolayı üzerindeki yağ, kir, pas ve korozyonu kaldırmayı amaç edinen; yüzeye pürüzsüz bir doku kazandıran hizmettir. Makine parça kumlama hizmeti ile yüzey üzerinde yer alan söz konusu yağ, kir, pas ve korozyon kaldırılarak boyama işlemi ile metalin kullanım ömrünün uzatılması hedeflenir. Makine Parça Kumlama hizmeti,Ostim Ankara Kumlama tarafından özel imal edilmiş grit adında çeşitli aşındırıcı maddelerle yapılmaktadır.

Ostim Ankara Kumlama Makine Parça Kumlama işlemi, makine parçaları ve aksamları için kullanılmaktadır. Makine Parça Kumlama Söz konusu bu makine parçaları ve aksamları boya kalıntılarından ve pastan arındırılarak, boyanın yüzeye çok daha iyi tutunmasını sağlamakta ve akabinde pürüzsüz bir bitiş elde edilmektedir. Bu hizmet parçalar üzerindeki istenmeyen katmanların kaldırılmasını sağlar.
Makine Parça Kumlama Ostim Ankara Kumlama Makine Parça Kumlama Hizmeti

Metal, çelik ya da çeşitli yüzeylerin zaman içerisinde pas ve korozyona uğramasından dolayı bu yüzeylerde katmanlar meydana gelir. Bu katmanlar yağ, kir ve pas gibi nedenlerden meydana getirmekte, yüzeyin işlevini yitirmesine neden olmaktadır. Ostim Ankara Kumlama Makine Parça Kumlama hizmeti söz konusu yüzeyin zaman içerisinde pas ve korozyona uğraması nedenli kullanım ömrünü yitirmemesi, malzemenin kullanım ömrünü uzatması için uygulanan bir yöntem için kullanılır. Makine Parça Kumlama Siz de ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilir, kumlama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.