Hakkımızda

Ostim Kumlama, Ankara merkezli olup kurulduğu ilk günden bu yana birçok sektöre hizmet vererek gün geçtikçe büyümektedir. Kumlama ve boyama hizmetleri ile sektörde adından söz ettiren firmamız, İş Makinaları Kumlama, Endüstriyel Parça Kumlama, Yerinde Kumlama, Metal Kumlama, Çelik Kumlama, Alüminyum Kumlama, Paslanmaz Kumlama, Klasik Otomobil Kumlama, Yakıt Tankı Kumlama Boyama, Ahşap Kumlama, İş Makinesi kaporta ve Boyama, Hidrolik Makine Parçaları Kumlama, Savunma Sanayi Araçları Kumlama ve Medical Parça Kumlama hizmetlerini sizlere en uygun fiyatlarla sunar.

Kurulduğu ilk günden bu yana Ostim Ankara Kumlama’nın kumlama & boyama hizmetlerinde, ilgili personellerimiz ve alanında uzman ekibimiz gerekli olan tüm süreçleri profesyonelce yerine getirmektedir. Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile siz değerli çalışma ortaklarına gününde ve zamanında destek sağlayan ve her zaman birlikte çalıştığı bireysel ve kurumsal müşterileri ile birlikte yoluna devam etme gayesinde olan Ostim Ankara kumlama mutlu ve memnun müşteriler hedeflemektedir.
Kumlama & Boyama sektörüne şeffaflık, güven ve kaliteli işçilik getirmeyi hedefler. Bunun için gerekli tecrübe, kalite ve vizyona sahip olan firmamız, kaliteli iletişime ve başarılı sonuçlara önem vererek her zaman siz değerli müşterilerinin yanında yer alır.