kumlama ankara

İş makinesi kaporta ve boyama işleminde, kullanılan kumlama abrasivene bağlı olarak çeşitli yüzey dokuları elde edilmekte ve kumlama işlemi kusursuz şekilde yerine getirilmektedir. Peki, iş makinesi kaporta ve boyama nedir? İş makinesi kaporta ve boyama nasıl yapılır?

Kumlama & İş Makinesi Kaporta ve Boyama Nedir?

Yüzeyin pas ve korozyona uğrama durumu, malzemenin yani metalin üzerinde yağ, kir ve pas oluşumunu meydana getirir. Bu durum da söz konusu yüzeyin işlevini yitirmesine neden olmaktadır. kumlama ankara İşte bu nedenle kumlama makinaları ile çeşitli yüzeylerin zaman içerisinde pas ve korozyona uğraması nedenli kullanım ömrünü yitirmemesi, yüzeylerin kullanım ömrünü uzatması sağlanır. Ardından iş makinesi kaporta ve boyama işlemine geçilerek boyanın yüzeye kusursuz şekilde tutulması sağlanır.

İş makinesi kaporta ve boyama Nedir?

Ostim Ankara Kumlama Boyama  tarafından sizlere sunulan İş makinesi kaporta ve boyama hizmetinde kullanılan kumlama abrasiveleri alüminyum oksit, silisyum karbür, seramik bilye, cam küre, paslanmaz bilye yüzeye çok çeşitli şekillerde etki yapmakta ve kumlama işleminiz kusursuz şekilde gerçekleşmektedir.kumlama ankara
Ostim Ankara İş makinesi kaporta ve boyama kullanılarak, görsel olarak taşlı yüzeyler ile iyi kontrast oluşturan, tek yönlü, düşük yansımalı yüzeyler sağlanmaktadır.

İş makinesi kaporta ve boyama Nasıl Yapılır?

Ostim Ankara’da ihtiyaca yönelik boyama işlemi öncesinde kumlama hizmeti de verilmektedir. kumlama ankara Bu hizmette, özel olarak imal edilen çeşitli aşındırıcı maddeler ile birlikte yapılmakta ve işlem profesyonelce tamamlanmaktadır. Ostim Ankara İş makinesi kaporta ve boyama işlemi de kumlama yapılacak olan mevcut parçanın boyutlarına göre değişmektedir. kumlama ankara İş makinesi kaporta ve boyama işlemi, parça boyutuna göre imal edilen taşlama makinaları ile birlikte yapılmaktadır.

Ostim Ankara İş makinesi kaporta ve boyama Hizmeti

Kurulduğu ilk günden bu yana Ostim Ankara Kumlama’nın kumlama & boyama  hizmetlerinde, ilgili personellerimiz ve alanında uzman ekibimiz gerekli olan tüm süreçleri profesyonelce yerine getirmektedir. Boyama işlemi sayesinde, birçok malzeme yenilenmekte ve yıllar boyu aynı kalitesiyle kullanılmaya devam edilmektedir. Siz de yerinde kumlama ve boya hizmetleri için bize ulaşabilir, tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.